سفارش تبلیغ
صبا ویژن

91/11/15
10:37 عصر

چاله میدانی ها

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، حکایت زمانه ی ما

بسم الله الرحمن الرحیم

وقتی که یک چاله میدانی بی فرهنگ، بین مسئولین می افتد و همه مجبورند از سر تواضع و برای حفظ آبروی خودشان و نظام گذشت کنند و سکوت کنند... اما وقتی گند کار در بیاید، همان زمانی است که همه ی خاکسترهای زیر آتش گُر می گیرد...


91/2/26
2:18 عصر

سایت های زنجیره ای دولت، همان روزنامه های زنجیره ای دولت قبل

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، سایت های زنجیره ای دولت

بسم الله الرحمن الرحیم

دوره ریاست جمهوری خاتمی طرفدارانش می گفتند خود خاتمی خوب است. اطرافیانش بد هستند و جناح مخالف نمی گذارند کار کند. دوره ی ریاست جمهوری احمدی نژاد هم همین حرف را مرتب از طرفدارانش می شنوم که خودش خوب است. اطرافیانش بدند!

خیر، عقل سلیم می گوید هر فردی با همان هایی هماهنگ و منطبق می شود که مثل خودش هستند. خاتمی که از اول معلوم الحال بود و قبولش نداشتم. اما احمدی نژاد از اول با ژستی کاملا مذهبی و ایمانی وارد گود شد و از اول هم خودش نیتش صاف بود و خدمت بود. ما نیز قبولش داشتیم و انتخابش کردیم. دور دوم هم بین 4 نفری که کاندیدا بودند اصلح بود و به او رای دادیم. اما مخصوصا در دور دوم اشتباهاتش و رفتارهای خودمحور و قلدر گری هایش خیلی بیشتر شده و اصلا به نظر من از راهی که در پی گرفته بود به بیراهه دارد می رود. اگرچه مانند عروس بی اخلاقی که خودش سکوت می کند و خانواده اش سر خانواده شوهر می تازند، خودش سکوت کرده که بده نشود اما اطرافیان و طرفدارانش خوب دارند سر مردم و جناح های دیگر می تازند.

و آنچه دلم را به درد آورده است این است که تمام این رفتارها همه در یک پوشش و لایه ی دینی و مذهبی دارد صورت می پذیرد. از نظر روانی با توجه کامل به اعتقادات و حساسیت های قشر مومن و مذهبی ایران که اکثریت هم هستند کارشان را دارند جلو می برند و به اهداف خود می رسند.

زمان خاتمی روزنامه های زنجیره ای غوغا کرده بودند و معلوم نبود هزینه شان از کجا تامین میشود، اگرچه بعدا مشخص شد که از منابع مالی صهیونیست ها بی بهره نبوده اند و زمان احمدی نژاد سایت های زنجیره ای راه اندازی شده اند و معلوم نیست این همه بودجه از کجا تامین میشود و روز به روز هم بر تعداد آنها افزوده می شود. جالب تر اینکه سناریو های همه یکی است و اخبار همه همزمان با هم روی سایت ها قرار می گیرد و کمر بسته اند به تخریب عده ای و به تایید عده ای خاص که هر دو هم به صورت متعصبانه انجام میگیرد.

اگرچه دلم روشن است که امت ما فهمیده تر، تیزتر و عاقل تر از آنند که این ها فکر کرده اند. و اگرچه مطمئنم دولت با کفر می ماند اما با ظلم نمی ماند. و مطمئنم که دستشان مثل همان دولت های قبلی رو خواهد شد. اما تنها نگرانی ام از ضربه ای است که دارند بر پیکر این نظام وارد می کنند و دوما از تلف شدن جوانانی است که به خیال خام مومن و مذهبی بودن اینها وارد گروهشان شده اند و دارند بهترین روزهای عمرشان را اینجا سرمایه گذاری می کنند.

منتظرم ببینم آن فتنه ی بزرگتری که حضرت آقا فرمودند همان است که در ذهن خیلی از ماها هست و منتظرم اگر اینها قابل هدایت نیستند زودتر به طور کامل رسوا شوند. چه بسا آنکه شمشیر را از رو بسته و می جنگد خیلی شریف تر از آن است که خنجر زیر قبا پنهان کرده و از پشت ضربه می زند.

و نصیحتم به گردانندگان این سایتهای زنجیره ای که اکثرا هم جوانان هم سن و سال خودم هستند این است که تهذیب نفس کنید. در مورد آنچه تیتر می زنید و متن می نویسید و عکس می زنید، خوب فکر کنید. دینتان را به پای شغل خبرنگاریتان نریزید. ایمانتان را به آدم های گردن کلفتی که هدف پنهانشان را به شما نمی گویند و فقط به شما آنچه دوست دارید بشنوید را می گویند برای آنکه به کارتان گیرند، نفروشید.

دروغ، دورغ است حتی اگر یه خبرنگار یا فرد سیاسی در سایتش یا روزنامه اش بنویسد. تهمت، تهمت است و همان گناه تهمت و دروغ و آبروی مومن را بردن را برایتان می نویسند. در این سایت های زنجیره ای چقدر می بینم که تیتر با خبر نمیخواند و عکس ها به خبر و تیتر ربطی ندارند و زمین را به آسمان برای تخریب افراد دوخته اند. اینها همه هیزم در آتش جهنم خود ریختن است.

همانا انسان در خسران است.... مگر آنها که ایمان آورند و عمل صالح انجام دهند....91/2/17
12:6 عصر

آنکه برای هیچ جناحی سودی ندارد باید از انتخابات حذف شود

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، نهمین دوره انتخابات مجلس، صاحبان قدرت و ثروت

بسم الله الرحمن الرحیم

سیاست کثافتی است که یا اهلش را به خود آلوده می کند و یا اگر واردش شدی باید مرتب خودت را پاکیزه کنی.

وقتی رهبر ندای أَینَ عمارش بلند است، بقیه جای خود دارند. کسی که به هیچ منبع قدرت و ثروتی وصل نیست باید هم حذف بشود. سکوت خبری از 10 صبح تا 7 عصر و اعلام نکردن نتایج تدریجی انتخابات تهران، برای تدبیر کردن و جا به جایی کاندیداها و حذف یکی کفایت می کند.

حرف از 10 میلیون رای نیست که بتوانی بگویی برای براندازی نظام و اسلام اعتراض دارم. نه فرق دارد. این حرف همان ته لیست است که با کمی جا به جایی میتوان به مقاصد رسید.

و وقتی آن همه جوان اعتراض می کنند، خودِ کاندیداست که همه را دعوت به سکوت و پذیرش می کند. نظرش این است که نمی خواهم شیرینی این انتخابات را به کام رهبر تلخ کنم و همچنین آمریکا و اسراییل نشسته اند تا اعتراضی برخیزد و دست بگیرند و با عوامل فرصت طلب خود، مملکت را به هرج و مرج بکشند.

القصه اینکه ما بُردیم و آنهایی که از آراء مردم صیانت نکردند باختند. همان عده ای که فکر می کنند مصلحت اندیشی کرده اند و از امام امت جلوتر می روند.

یاد فرزند آقای روح الامینی افتادم. وقتی پسرش را کشتند، پدر به خاطر اسلام و نظام اسلامی سکوت کرد که قطعا اجرش پیش خدا محفوظ است. یک انتخابات که جای خود را دارد.

اما آنچه روز به روز برایم روشنتر می شود دست هایی است که در این نظام( حکومت اسلامی) نفوذ کرده اند و از ازل بوده اند و تا ابد هم خواهند بود. حضرت آقا که همه اش فریاد می زنند که به وابستگان به صاحبان قدرت و ثروت اعتماد نکنید و ما نمی فهمیم. انشالله بینش و بصیرتمان روز به روز بیشتر شود.

بسم الله الرحمن الرحیم

والعصر

ان الانسان لفی خسر

الا الذین امنوا و عملوا الصالحات و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر


91/2/7
3:33 عصر

باز هم پیراهن عثمان جبهه پایداری

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، انتخابات مجلس

بسم الله الرحمن الرحیم

آن زمانی که اکثریت به خاتمی رای دادند برای ریاست جمهوری، ما به خاتمی رای ندادیم. آن زمانی که اکثریت به احمدی نژاد رای دادند، ما نیز به احمدی نژاد رای دادیم.اکثریت همان هایی که به احمدی نژاد رای دادند قبلا به خاتمی رای داده بودند.یعنی همان عده کثیر، در انتخاب خاتمی اشتباه کردند و بعد هم به اشتباه خود پی بردند. امروز هم نباید باز مرتکب اشتباهات قدیم شد. الان شرایط طوری است که بعد از گذشت دولت نهم و دهم، طرز فکر و ایده های بسیاری از مسئولین برایمان شفاف است. وقتی فلان و فلان وزیر اسپانسر مالی و فکری گروهی شده اند جای فکر دارد.  به صرف چهار سمینار و همایش، با ادا و اطوارهای خاص نباید جذب گروه خاصی شد.

آن طرف آیت الله مصباح است و این طرف آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی. هیچ کدام را نمی توان رد کرد. باید برای انتخاب اصلح به سخنان و نظرات حضرات امام خمینی و امام خامنه ای دقیق شد. فقط می خواهم بگویم این طور دلسوزانه و ساده لوحانه به سمت گروهی با تمامی توان خود نروید. دایره دیدتان را گسترده تر و وسیع تر بکنید.  و اما بعد، امروز هم می گویم با این بند و بساطی که راه افتاده و عده ای پیراهن عثمان بلند کرده اند که آی ما مظلومیم، آی ما هتک حرمت شدیم، آی به ما رای بدهید... امروز هم نظر من این است که از بین دو لیست متحد و پایداری، باید بدون توجه به این بازی های سیاسی، به این دورغ نمایی های سیاسی و بدون توجه به این شایعه پراکنی ها و مظلوم نمایی ها، باید از بین هر دو لیست کاندیداهای اصلح را انتخاب کرد.

پی نوشت:

سخنان حضرت آقا در نوروز 91 در مشهد مقدس: "بر همین اساس ضرورت دارد نخبگان، اندیشمندان، حوزویان و دانشگاهیان، با تمرکز بر این موضوع مهم به تبیین فرمایشات رهبری بپردازند و در مقابل کسانی که با دروغ، تهمت، شایعه و تخریب، زمینه شکاف در میان اصولگرایان را فراهم می آورند برخورد جدی و مطالبه گرایانه ای داشته باشیم. حداقل از امروز، وحدت در میان نیروهای انقلاب باید به عنوان یک مطالبه جدی مطرح شود."

 

این مطلب را نیز در همین رابطه بخوانید.


90/12/9
11:23 صبح

ما رأی هایمان را با بغض و کینه از دشمن، توی چشمش فرو میکنیم

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم


امام خمینی(ره): هدف از انتخابات حفظ اسلام است.

ما رأی هایمان را با بغض و کینه از دشمن، توی چشمش فرو میکنیم،قربة الی الله...

ما در انتخابات شرکت می کنیم و ما رأی می دهیم. ما کاندیداهای اصلح را انتخاب می کنیم. کاندیدای اصلح کسی است که مطابق با توصیه های امام خمینی و امام خامنه ای در رابطه اصلح بودن باشد. به افراد شناخته شده رای بدهید و به لیست های معتبر. اعتبار هم از اینجا می آید که اولا چه کسانی از آن لیست مورد نظر حمایت میکنند و دوما به فرموده امام خامنه ای سابقه سیاسی مذهبی و اجتماعیافراد  را بپرسیم تحقیق کنیم و رای بدهیم.از تفرقه پرهیز کنیم و به لیست واحدی که علما روی آن تاکید کرده اند و از آن لیست افراد دارای سوابق سیاسی اجتماعی مذهبی روشن را انتخاب نماییم.

 

چرا جبهه متحد اصولگرایان؟

آیت الله مهدوی کنی در همایش بزرگ روحانیون جبهه متحد؛ من و آیت الله یزدی برای حفط ائتلاف به میدان آمدیم/ متاسفانه برخی دوستان خوبمان اختلاف را بر ائتلاف ترجیح دادند/ از جبهه متحد حمایت می کنیم

گزارش تصویری؛ همایش بزرگ روحانیون حامی جبهه متحد اصولگرایان

حجت الاسلام ابوترابی: آیت الله مهدوی و یزدی معتقدند، رای به فهرست جبهه متحد نقش مهمی در شکل گیری مجلسی وفادار به آرمانهای انقلاب ایفا می کند

حجت الاسلام پناهیان در همایش بزرگ روحانیون جبهه متحد؛ حرمت آیت‌الله مهدوی کنی را به‌ عنوان نماد انقلاب حفظ کنیم

آیت الله مقتدایی: کسانی که علیه آیت الله مهدوی کنی بولتن سازی کردند صلاحیت نشستن در کرسی مجلس را ندارند/ تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون

 

سوال من:

چرا افردای که در لیست جبهه پایداری هستند، در قهر 11 روزه احمدی نژاد سکوت کردند؟

اگر سکوت در فتنه، شعار جبهه پایداری شده و دلیلی شده برای ایجاد تفرقه بین اصولگرایان، اما آنچه توجه را جلب می کند این است که چرا اعضای جبهه پایداری از افرادی هستند که در برخورد رییس جمهور با حکم رهبری سکوت کردند؟

من به دولت مرکب با گروه انحرافی و به هر که از آن پشتیبانی کند و همان گفتمان را داشته باشد رأی نمیدهم.

جبهه پایداری در راهکارهای تبلیغی خود، همان راهکارهای دوره کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد را در پیش گرفته است. اما در این سالها برای ما مبرهن شده که هدف وسیله را توجیه نمی کند. من اجازه نمی دهم که دوباره به آنچه برایم ارزش است و آنچه دوست دارم متوسل شوند تا رای مرا بخرند. آن زمان دکتر احمدی نژاد برای من محبوب بود. اما امروز نیست. آن زمان نمیدانستم که در دولت تفکر "هدف وسیله را توجیه می کند وجود دارد." اما امروز برایم یقین شده است.

آن فتنه بزرگتر، آن انحراف ذکر شده، از دید من و از مشاهدات من این است که در بین مذهبیون گروهی رخنه کرده اند که با بینش کمونیسمی و با ژست سیاسی حزب الله وارد بدنه انقلاب شوند و آن را از درون از هم بپاشند

و امروز آنچه من میبینم این است که می خواهند در پوشش مذهب و حزب الله رأی مرا برای رسیدن به اهداف خود، بخرند. حاشا و کلا و یاد شهید عبدالحمید دیالمه افتادم که انحراف موسوی ها را 30 سال پیش گوشزد کرد. 

من رأیم را نمی فروشم.90/11/30
1:37 عصر

برای آنها که سنگ جبهه پایداری را به سینه می زنند

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

به ایام انتخابات نزدیک می شویم. لیست ها و احزاب مختلفی در کشور و همچنین در پایتخت مشغول فعالیت انتخاباتی هستند. تقریبا در آرامش قبل از طوفان به سر می بریم. و از 4 اسفند که زمان مجاز تبلیغات است طوفان انتخاباتی شروع خواهد شد.

از ماه ها پیش شنیده ایم که برخی از دولتی ها در شهرستان ها و روستاها فعال شده اند و رای جمع می کنند. من یک سوال دارم و آن اینکه اکنون که 4 روز به تبلیغات مجاز مانده، چرا هیچ خبری از کاندیداهای دفتر ریاست جمهوری نیست؟ این دفتر چه کسانی را برای گرفتن کرسی های مجلس به مردم معرفی خواهد کرد؟

در بین لیست ها و احزاب موجود، جبهه متحد اصولگرایان که شناسا و معرف حضور همه هست. کاندیداهای دفتر ریاست جمهوری در بین اعضای لیست متنقدین دولت که سردمدارانشان مطهری، کاتوزیان و عباسپورند که نیست. در بین جبهه اصلاح طلبان هم که حضور ندارند. فکر کنیم ببینیم واقعا افراد مد نظر دولت کجای این بازی قرار دارند؟

لیست جبهه پایداری که در بین آنها بسیاری از چهره های جدید و همچنین بسیاری از دولتیون برکنار شده دیده می شود بسیار مشکوک به نظر می رسد. با توجه به اینکه طرفداران آن سعی دارند خود را پشت افراد موجهی چون آیت الله مصباح، حجة الاسلام پناهیان و ... پنهان کنند ولی این دو فرد نیز، جبهه متحد اصولگرایان را تایید کرده اند.

آنچه اینجا پر رنگ می شود نیاز به دید وسیع و بصیرت عمیق است که برگه رای ما را طوری پر نماید که افراد بی حاشیه، اصلح و حاشیه نساز وارد مجلس بشوند. فقط به این نکته توجه داشته باشید که با تشکیل لیست جبهه پایداری اعضای آن

1- اتحاد بین اصولگرایان را خدشه دار کردند و مردم را سر در گم نمودند.

2- اعضای آن دولتیون برکنار شده هستند و سیاست پدر و مادر ندارد چه بسا این ها برای چنین روزی کنار گذاشته شدند.

3- آیت الله مهدوی کنی تایید کننده لیست جبهه متحد اصولگرایان می باشند و ریاست محترم مجلس خبرگان و رییس دانشگاه امام صادق(ع) و نظر ایشان روی لیست و اعضای جبهه متحد اصولگرایان است،  با وجود ایشان و تایید ایشان، آیا لازم بود لیست اصولگرایی دیگری در جامعه پخش بشود؟ 

4- اگر اعضای جبهه پایداری اصولگرا هستند و به قول خودشان اصلح، پس چرا برای جمع آوری رای و جلب نظر مردم خودشان و هوادارانشان دست به تخریب چهره ی دیگر افراد و کاندیداها می زنند؟ مگر اصلح نیستند؟!! پس باید بدون تخریب رای بیاورند.!!

5- اینها از شعار ساکتین فتنه استفاده می کنند، حال ما می پرسیم پس کاسبین فتنه چه کسانی هستند؟!

آنچه امروز پس از 6-7 سال ما فهمیده ایم این است که یکی از ایدئولوژی های اینها همان "هدف وسیله را توجیه می کند است."

آقایان دولتی هدف وسیله را توجیه نمیکند. باور کنید.

فان حزب الله هم الغالبون


پی نوشت:

_ من نه طرفدار آقای قالیباف و روزنامه هاشون هستم و نه طرفدار رجانیوز و دروغهاشون. من می گویم چرا باید برای منافع حزبی به خود اجازه بدهند که اشخاص متدین، مومن، ولایتی اگرچه گمنام را بکوبند. اینها اگر سردار قاسم سلیمانی ( البته اگر قضیه آن نماینده مجلس سنای آمریکا که باعث از گمنامی درآمدن سردار سلیمانی شد؛ پیش نیامده بود) هم کاندیدا شده بود و قالیباف از او حمایت کرده بود، فقط به همین دلیل حمایت آقای قالیباف او را نشناخته می کوبیدند. 

_کسانی که برای من پیام خصوصی می گذارند و تبلیغات دروغین رسانه های منفعت طلب، روی آنها اثرگذار بوده،  اینجا را بخوانند.


90/8/27
11:12 صبح

حقوق بازنشستگی کدام نماینده مجلس؟!!(با اصلاحیه)

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی

بسم الله الرحمن الرحیم

در خبرگزاری جوان آنلاین مطلب نوشته که حقوق بازنشستگی نمایندگان مجلس افزایش یافت!!! آخر من به تو و امثال تو چه بگویم که هنوز نمیدانی نماینده مجلس کشورت حقوق بازنشستگی ندارد.... عجب اعتماد به نفسی، عجب سرویس های خبرگزاری داریم ما.... عجب....

نمیداند خیلی از نمایندگان مجلس ما بعد از دوره ی 4 ساله شان بیکار می شوند چرا که شغل قبلیشان را هم به دلیل کاندیداتوری مجلس شدن، از دست داده اند. به خدا قسم از بین همین نمایندگان بودند کسانی که بعد از اتمام دوره ی نمایندگیشان به نون زن و بچه و درآوردن خرجی ماهانه محتاج شده اند. خبرگزاری ها که دروغ جزء هویتشان است ولی از بچه های مذهبی باید چه انتظاری داشت؟؟

کدام حقوق بازنشستگی، کدام نماینده مجلس؟ برداریم عینک بدبینی و بدگمانی و کج بینی را. باید عینک ریزبینی و دقت به چشم زد و صداقت....

آنهایی که می خورند و می برند خوب بلدند چه رفتاری داشته باشند که پشت پرده بمانند و فکر من و تو به سمتشان هم نشانه نرود. و از ریخت و پاش عده ای قلیل، عده ای کثیر در بوق و کرنا می روند و برچسب بدنامی می خورند. بروید بگردید و اصل کاری ها را پیدا گنید و به توپ ببندید. بماند که اصل خبر که پایه های سستی داشته باشد عمق خبر جز مزاح چیزی نخواهد داشت.

اصلاحیه این مطلب:

بحث آن مطلب کذایی جوان آنلاین در مورد مصوبه اخیر مجلس بود. البته حقوق دائم برای 4 سال نمایندگی یا وزارت یا غیره با عقل جور در نمی آید اما کسی که شغل قبلی اش را رها می کند و انشالله به نیت خیر وارد مجلس یا هر ارگان و سازمان دیگری می شود چرا باید بعد از اتمام دوران مسئولیتش نه حقوقی داشته باشد نه حتی شغلی؟

بهتر است آقایان به جای تصویب قانونی برای حقوق دائم، قانونی تصویب کنند که در آن یک نماینده مجلس یا عضو شورای اسلامی یا یک وزیر و غیره بتواند پس از پایان مسئولیتش، به شغل قبلی اش که برای کاندیدا شدن از آن استعفا کرده بود؛ بازگردد و برای آن ارگان یا سازمان مربوطه قانونی بشود که آن آقا را در پست قبلی اش بپذیرد. همین.........

به همین سادگی..........نه سیخ بسوزد نه کباب.................

ریز نوشت:

اعتراف میکنم که مطلب قبل از اصلاحیه را در حین خستگی بسیار از کار، و به دلیل لحن بد و توهین آمیزی که معمولا همه ی ما ایرانی ها ددر برخورد با مسئولینمان داریم. همگی دیدی مجرمانه و متهمانه نسبت به مسئولینمان داریم؛ نوشتم.  و من در مقابل این طرز فکر جبهه گرفته، می گیرم و خواهم گرفت.

مسئولانی میشناسم به پاکی آب روان که حتما در پست های بعدی معرفی شان خواهم کرد. در همین حکمرانی سید علی نیز امثال سلمان و ابوذر و عمار و مقداد هستند.... سیاسیون عمارگونه در بین همین سیاسیونی که هر روز به آنها شک می کنیم و همه را از یک چشم میبینیم قربانی می شوند.


90/5/9
6:30 عصر

قالیباف، فرمانده شیمیایی جنگ..شهردار متهم امروز

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، حاج باقر، دکتر قالیباف، وبلاگ نویسی، حزب الله

بسم الله الرحمن الرحیم

ما حزب اللهی هستیم و کلی ادعا داریم. اما به فرماندهان زمان جنگ، که نمونه های بارز و معین رزمندگان و جبهه رفته ها هستند اگر بخواهیم هرگونه توهینی می کنیم.

ما حزب اللهی هستیم و یک دنیا ادعای پیروی محض و اطاعت از ولایت مطلقه فقیه داریم ولی بیانات رهبر و اماممان را فقط می شنویم و جایگاه عمل برای آن ها قائل نیستیم.

ما حزب اللهی هستیم اما همین ما، که به خاتمی رای دادیم؛ به احمدی نژاد هم رای دادیم.

ما حزب اللهی هستیم ولی به ما چه مربوط که امام خامنه ای خطاب به ما فرمودند: " پیام من به همه کسانی که حرف می زنند و یا در مطبوعات، وبلاگ ها و محیط های دیگر می نویسند این است که مخالفت کردن، رد کردن و محکوم کردن یک فکر سیاسی و دینی یک چیز است و ابتلای به رفتار غیر اخلاقی و دشنام و هتک حرمت چیز دیگر. من این مسائل غیر اخلاقی را قاطعانه و بطور کامل رد می کنم و نباید انجام شود."


ما حزب اللهی هستیم اما اصلا مهم نیست که عمل فرد مورد قضاوت چه باشد مهم خود فرد است که چه کسی باشد.

ما حزب اللهی هستیم ولی اگر احمدی نژاد و دار و دسته اش با طرح مبارزه با بدحجابی پلیس مخالفت کند و نگذارد کار پیش برود صدایمان در نمیاد اما اگر قالیباف و اطرافیانش اشتباهی بکنند عکس یک دختر بی حجاب را مفتضحانه دست قالیباف می دهیم و منتشر می کنیم و اصلا هم این را هتک حرمت نمی دانیم.

ما حزب اللهی هستیم اما اینکه شهر تهران پر شده از حدیث و روایت و گزیده های منتخب اخلاقی، می گوییم شهردار تهران ریاکار است. جشن هایی که مزین به نام خدا و رسول (ص) است و پر شده در سطح شهر را نمی بینیم. اما جشن هایی که دختران و پسران بی حیا اما ساکن همین شهر، آن ها را به مانند کاباره های سیار شهری، به افتضاح می کشانند را عَلَم می کنیم و بر سر فرمانده سابق لشکر 5 نصر در دوران 8 سال دفاع مقدس، می کوبیم.

ما حزب اللهی هستیم و می بینیم چند سالی است عکس شهدا در سراسر تهران و بر سر در کوچه ها همراه با نامشان نصب شده اما برای شهردار می نویسیم که عکس شهدا را می زند و عکس شهدا عمل می کند.

ما خطاب امام خامنه ای به محمد باقر قالیباف را که فرمود: شهردار خوش فکر تهران.... نمی شنویم اما بر سر شهردار هر گونه که بتوانیم فریاد بر می آوریم و او را در گروه غیر خودی ها جا می کنیم.

ما حزب اللهی هستیم، اما گاهی ایمانمان را به تعصبمان می فروشیم.

ما حزب اللهی هستیم ولی اکثر اوقات ندانسته و تفهیم اتهام نکرده، زود قضاوت میکنیم.

ما حزب اللهی هستیم اما نام هیچ کدام از فرماندهان لشکرهای زمان جنگ و جبهه را نمی دانیم و اصلا نمی دانیم الان کجا هستند، به جز همان تعداد کمی که شهید شدند و نامشان پرآوازه شد.

ما حزب اللهی هستیم ولی وقتی تازه با سردار سلیمانی آشنا می شویم از ذوق دست و پایمان را گم می کنیم و مرتب از او می نویسیم. وقتی احمد کاظمی شهید می شود تازه او را می شناسیم و برایش سایت می زنیم و در مدحش می نگاریم. اما ما نمیدانیم که سپاه در زمان جنگ 13 لشکر و 6 تیپ دیگر داشته است که خیلی از فرماندهان آن هنوز زنده هستند و با امامشان حضرت خامنه ای سرو سری دارند.

ما حزب اللهی هستیم اما نمی فهمیم که محمد باقر قالیباف یکی از همان فرمانده لشکرهایی است که امروز در بین ماست و نه برای قدرت بلکه از جان و دل برای خدمت به انقلاب و ادای دِین به امام و شهدا، شهرداری را به دست گرفته است تا دست کسانی چون کرباسچی ها نیفتد.

ما حزب اللهی هستیم ولی خبر نداریم که دکتر اصلانی، که دکتر بچه های شیمیایی زمان جنگ است؛ به حاج محمدباقر قالیباف گفته است که اگر ریه ات را به 7 قسمت تقسیم کنیم، 4 قسمت اش را گاز شیمیایی پر کرده است.

ما حزب اللهی هستیم ولی نمی دانیم که آقای شهردار در اتاقش به نفس نفس می افتد و کنار میز کارش کپسول اکسیژن دارد و اینگونه نفس می کشد.

ما حزب اللهی هستیم و عقیده سیاسی-فکری قالیباف در اداره کشور را با خود متفاوت نمی دانیم بلکه او را ضد انقلابِ ریاکار و قدرت طلب می دانیم.

ما حزب اللهی هستیم اما وقتی علی لاریجانی از تریبون رسمی مجلس ما را دریده گو می خواند مهم نیست اما این که قالیباف در جواب توهین های مدامِ ما، سکوت کرده است را نشانه ی هیچ چیز نمی دانیم.

ما حزب اللهی هستیم اما خبر نداریم که رهبرمان هر هفته با شهردار متهم شهر ما، دیدار دارد و او را امین خود می داند.

ما حزب اللهی هستیم اما گاهی تنگ نظری می کنیم و گاهی هم کوته بین می شویم.

ما حزب اللهی هستیم ولی حرف های رهبرمان و اماممان را نفهمیدیم.

ما حزب اللهی هستیم....

پی نوشت:

_ مدیر این وبلاگ و خانواده اش در هیچ دوره ای به جناب خاتمی برای ریاست جمهوری رای ندادند.

_مدیر این وبلاگ و خانواده اش در دو دوره به احمدی نژاد رای دادند.

این نوشته هیچ یک از شما خواهران و برادران را تخطئه نمی کند بلکه خواهرانه توصیه میکنم: 1_مومن به خدا باشیم و از تهمت زدن ها و هتک حرمت ها بپرهیزیم. 2_بصیرتمان هنوز هم کم است. باید فکری کرد. 3_دشمن شناس باشیم و نه خودی گداز. 4_ما به بچه های جبهه و جنگ به خدا که مدیونیم. کمی تامل....


90/4/24
10:0 صبح

آیت الله وحید خراسانی، یوم الحسرة یا پیامک های سیاسی و بصیرت

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، بصیرت

بسم الله الرحمن الرحیم

چند روز مانده به نیمه شعبان و یکی از بزرگترین اعیاد ما شیعیان. و ما ایرانیان که مدعی دفاع از مظلومان و مستضعفان جهان هستیم و عشق و پیروی از اهل بیت علیهم السلام را افتخاری برای خود می دانیم. در این چند روز مرتب پیامک هایی می رسد که آیت الله وحید خراسانی فرموده اند شب نیمه شعبان این اعمال ذکر شده را انجام دهید که اگر ندهید روز قیامت برایتان یوم الحسرة خواهد بود.

برای کل خانواده هم مانند من مرتب این پیامک می آید. و من حتی برای یک نفر هم آن را سند نکردم. قضیه کمی برایم مشکوک است. نزدیک به سه دهه هست که در این دنیا هستیم و آن همه نیمه شعبان آمد و رفت و چنین اعمالی برای شب نیمه شعبان از هیچ عالمی نشنیدیم که توصیه موکد کند به انجامش. قیامت به هرحال برای همه یوم الحسرت خواهد بود و به انجام یکی دو عمل ربطی ندارد. من نمیدانم آیت الله وحید خراسانی واقعا چنین توصیه ای کرده اند یا نه. ولی این را خوب حس می کنم که ارسال گسترده ی چنین پیامکی اهدافی پشت سر دارد و افرادی در پس پرده اند. شاید همان ها که جناب آقای صانعی را علم کردند می خواهند باز عالم دیگری را معرفی کرده و بعدها در مقابل ولی فقیه علم کنند و از او استفاده سیاسی و نفع حزبی ببرند.

در هر صورت اعمال نیمه شعبان در مفاتیح ذکر شده و نیازی به تبلیغات گسترده پیامکی ندارد. والسلام...

پی نوشت:

_برای آنها که اصل مطلب را نگرفتند: این نوشته حاوی هیچ توهینی به علمای اسلام و مراجع عظام تقلید نیست. فقط توجه را به این سمت سوق می دهد که چنین تبلیغات گسترده ای عجیب است و جای تامل دارد. همین...


90/2/22
1:9 عصر

زنان و دفاع از خود در جنگ درون شهری

بدست قصر شیرین در دسته دست نوشت های سیاسی، لزوم یادگیری دفاع در جنگ درون شهری توسط زنان در دوارن صلح

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند در قرآن در سوره مبارکه ی نساء می فرماید:

و اذا ضربتم فی الارض و لیس علیکم جناح ان تقصروا من الصلوة ان خفتم ان یفتنکم الذین کفروا ان الکافرین کانوا لکم عدوا مبینا(101) هنگامی که سفر می کنید گناهی بر شما نیست که نماز را کوتاه کنید اگر از فتنه کافران بترسید زیرا کافران برای شما دشمن آشکاری هستند.


واذا کنت فیهم فاقمت لهم الصلوة فلتقم طائفة منهم معک ولیاخذوا اسلحتهم فاذا سجدوا فلیکونوا من ورائکم ولتات طائفة اخری لم یصلوا فلیصلوا معک ولیاخذوا حذرهم و اسلحتهم و امتعتکم فیمیلون علیکم میلة واحدة ولاجناح علیکم ان کان بکم اذی من مطر اوکنتم مرضی ان تضعوا اسلحتکم و خذوا حذرکم ان الله اعد للکافرین عذابا مهینا (102) و هنگامی که در میان آنها باشی و (در میدان جنگ) برای آنها نماز را برپا کنی باید دسته ای از آنها با تو (به نماز) برخیزند و هنگامی که سجده کردند (ونماز را به پایان رساندند) باید به پشت سر شما(به میدان نبرد) بروند و آن دسته دیگر که نماز نخوانده اند (و مشغول پیکار بوده اند) بیایند و با تو نماز بخوانند. آنها باید وسائل دفاعی و سلاح هایشان را (در حال نماز) با خود حمل کنند (زیرا) کافران آرزو دارند که شما از سلاح ها و متاعهای خود غافل شوید و یکباره به شما هجوم آورند. و اگر از باران ناراحتید یا بیمار (ومجروح) هستید مانعی ندارد که سلاح های خود را بر زمین بگذارید ولی وسائل دفاعی (مانند زره و خود) را با خور بردارید. خداوند عذاب خوارکننده ای برای کافران فراهم ساخته است.

دیشب در اخبار صحبت از این بود که نیروهای ضاله امارات و سعودی به چند مدرسه دخترانه در بحرین، یورش برده اند و پس از ضرب و شتم دانش آموزان و معلمان، عده ای از دانش آموزان را با خود برده اند. و من انگشت به دندان ماندم که در آن شرایط بحرانی و سخت نابرابر جنگی، چطور فرزندان بحرینی ها به مدرسه می روند و آن هم دخترانشان با وجود آن ظلم و تجاوز آشکار نیروهای کافر سعودی و اماراتی به مدرسه رفته اند. واقعا درس خواندن برای چیست؟ آیا آنقدر مهم است که در ان شرایط این ها نباید مدرسه رفتن را رها کنند؟

خداوند در قرآن می فرماید سلاح هایتان را در وقت جنگ حتی هنگام نماز بر زمین نگذارید. آنوقت این چه بساطی است که اینها علم کرده اند؟ هر کدام از این دختران از سن 12 سال به بالا، می توانند یک نیروی رزمنده باشند. هر خانه که یک دیوارش را خراب کند و از سنگ ها به عنوان سلاح استفاده کند حداقلش این است که به خاک و خون کشیده می شوند در جنگی نابرابر کما اینکه الانم همین بساط هست. اما لاقل شرف و حرمت و عزتشان را حفظ می کنند. در روزها و هفته های اولیه جنگ قبول داریم که حمله و هجوم به خانه ها و بردن زنان هیچ شرایط دفاعی نداشت. اما الان پس ازگذشت چند ماه آیا جوانان بحرینی نباید چاره ای برای دفاع اندیشیده باشند؟ آیا نباید رعبی در دل دشمن بیاندازند؟ آیا واقعا مدرسه و دانشگاه آنقدر مهم است که دخترانشان را روانه کنند تا دشمن از روی هر هوی و هوس و ظلم و  عدوانی به گروه زنان حمله ببرد؟

لزوم یادگیری جنگ شهری توسط زنان، و تاکیدی که بر روی آن در زمان صلح است به همین دلیل است که اگر دشمنی غلطی کرد و وارد مرزهای کشور شد زنان هم بدانند و بتوانند از خود دفاع کنند و به جای اینکه بدون هیچ عکس العمل و دفاعی قلع و قمح بشوند لاقل رعبی در دل دشمن بیاندازند و مقاومت بکنند و از حریم خود و شهر دفاع بکنند و البته مردان که بی غیرت و بی جرات و بی فکر باشند از زنان هم نمی توان انتظاری داشت. در هر صورت دعا می کنیم که کسی، عده ای و یا گروهی به گوش جوانان بحرین لاقل گزینه های دفاع کردن و رعب در دل دشمن انداختن را برساند تا سلاح های سرد خود را لاقل به دست بگیرند و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.


<      1   2   3   4      >