سفارش تبلیغ
صبا ویژن

89/9/25
6:27 عصر

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

بدست قصر شیرین در دسته حسیــن علیه السلام، عاشورای 1389

 بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر آنکه بدنش به خون آغشته شد. سلام بر آنکه حرمت خیمه هایش شکسته شد. سلام بر پنجمین از اصحاب کسا. سلام بر غریب الغربا. سلام بر شهید الشهدا. سلام بر کشته شده به دست زنازادگان. سلام بر  ساکن کربلا. سلام بر آن کسی که فرشته های آسمان بر او گریه کردند. سلام بر کسی که نسل او همه از پاکان هستند.

سلام بر گریبانهای چاک خورده. سلام بر آن لب های خشکیده. سلام بر آن جان های رنج دیده. سلام بر آن روح های ربوده شده. سلام بر آن جسدهای عریان مانده. سلام بر آن جسم های رنگ پریده. سلام بر آن خون های ریخته شده. سلام بر  آن اعضای تکه تکه شده. سلام بر آن سرهای بالای نیزه رفته. سلام بر آن زنان بیرون شده از حرم. سلام بر علی اکبر. سلام بر آن طفل شیرخوار. سلام بر نزدیکان اهل بیت پیامبر(صلی الله علیه و اله).

سلام بر حجت پروردگار جهان. سلام بر تو و بر پدران پاک تو. سلام بر تو و بر فرزندان شهید شده ات. سلام بر تو و بر فرشتگان ملازم آستانت.

سلام بر محاسن به خون خضاب شده. سلام بر آن گونه خاک آلود. سلام بر آن بدن بی لباس. سلام بر آن دندانی که با چوب خیزران به آن نواخته شد. سلام بر آن سر بالای نیزه رفته. السلام علیک یا مولای یا اباعبدالله الحسین بن علی، ایها الشهید و بن الشهید.

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد و اخر تابع له علی ذلک.